Будівельні блоки – найкращий матеріал для будівництва

Застосування блоків з відсіву у будівництві дозволяє заощадити цементний розчин та зменшити загальну собівартість будівельних робіт до 40%.

Цей будівельний матеріал дозволяє укласти фундамент, стіни та перегородки, не витрачаючи великих зусиль. Виготовляються блоки з відсіву з допомогою технології вібропресування, що надає виробам не лише ідеальної форми, а й міцності.

На блоки з відсіву ціна є виправданою завдяки їх експлуатаційним характеристикам. Вони екологічно чисті, володіють шумоізолюючою, вологостійкою функцією. Існує широка сфера застосування пустотілих блоків. Купити блоки будівельні – значить спростити кропіткий процес та зекономити кошти.

Застосування будівельних блоків

Застосовують будівельний матеріал, виготовлений з цементу піску та відсіву, в такому спектрі:

 • зведення стін будинку чи господарських споруд;

 • облаштування вентиляційних каналів;

 • перегородки між кімнатами в котеджах та каркасів в монолітному будівництві.

Для укладання фундаментів знадобляться блоки незнімної опалубки. Для стін, перегородок, огорож – перетинкові, а зведення зовнішніх стін не обійдеться без стінових.

Опалубні блоки мають наскрізну порожнечу, що дозволяє укріпити їх вертикально та горизонтально, арматурою, та зробити конструкцію монолітною з допомогою бетонного розчину, який заливається в порожнини. Спеціальні пази сприяють щільному укладанню та утворення монолітної конструкції.

Блоки з відсіву піддаються розпилюванню, свердлінню, що дозволяє розширити коло їх застосування. Така конструкція дозволяє вигідно зекономити простір в квартирі, адже займає мало місця та дозволяє надійно ізолювати кімнати, в тому числі й від шуму.

Надійність та довговічність стін забезпечує щільність бетонних виробів. Фасад будівлі штукатурити не обов’язково, додатково захистити блоки від руйнування допоможе гідроізоляція.

Переваги блоків з відсіву

Будівельні блоки підходять для опорних стін, на які не буде здійснюватися велике навантаження. Застосовуються в приватному та промисловому будівництві. Вони нешкідливі, адже не мають в складі хімічних складників. Натомість набувають міцності завдяки технології виготовлення – після зняття з виробничої станини, вироби підсушуються та загартовуються під впливом високого градусу температури.

Будівельні блоки з відсіву мають позитивні характеристики:

 • прості у використанні;

 • допомагають зекономити розчин;

 • вироби мають однакову форму та розміри;

 • укладання з мінімальними затратами часу;

 • пожежостійкість. Здатні витримувати вогонь до 1,5 години;

 • морозостійкість, витримують до 50 циклів заморожування-розтавання, що підходить для нашого клімату;

 • на відміну від укладання цегли, укладання блоків економить розчин та коштує дешевше;

 • термін виконання відбувається скоріше за рахунок великих розмірів;

 • укладання не потребує значних фахових знань. З мінімальними навичками ви легко впораєтесь з кладкою.

В компанії krasnebruk.com.ua ви знайдете блоки, що незамінні для вашого будівництва!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.